Studia na kierunku filologia angielska w Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie to idealny wybór dla tych, którzy pragną rozwinąć swoje umiejętności językowe i kulturowe. Oferujemy unikalne połączenie intensywnej nauki języka angielskiego z możliwością wyboru dodatkowego. 

Anglistyka na Vistuli – międzynarodowe środowisko i praktyczne podejście

Program studiów zapewnia solidne podstawy w zakresie biegłości językowej, zgodnie z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego (CEFR), osiągając poziom C1 w języku angielskim. Dodatkowo oferujemy praktyczne doświadczenie kulturowe poprzez programy wymiany studenckiej i obozy językowe, jak letni obóz w Chinach dla studentów uczących się chińskiego. Studenci mają też możliwość zdobycia międzynarodowo uznawanych certyfikatów językowych, co jest potwierdzeniem ich wysokiej biegłości językowej.

Filologia angielska na Vistuli – poznaj specjalizacje

Wybierając kierunek filologia angielska w Warszawie, masz dostęp do trzech specjalizacji na uczelni VIstula:

  • Medioznawstwo i biznes międzynarodowy ta specjalizacja jest idealna dla tych, którzy chcą zgłębić wiedzę o globalnym świecie mediów, komunikacji i biznesu.
  • Translatoryka skierowana jest do przyszłych tłumaczy, zapewniająca dogłębną wiedzę z zakresu technik tłumaczeniowych i oprogramowania specjalistycznego.
  • Kultura i literatura krajów anglojęzycznych pozwala ona na pogłębione zrozumienie i analizę kultury oraz literatury anglosaskiej.

Vistula – studia na miarę współczesnych wyzwań

Wybierając studia na Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie, dokonujesz wyboru, który stanowi solidną inwestycję w Twoją przyszłość, zarówno osobistą, jak i zawodową. To nie tylko nauka języka, ale przede wszystkim rozwijanie umiejętności przydatnych w różnorodnych dziedzinach życia zawodowego i kulturowego. Co sprawia, że studiowanie Filologii angielskiej na Vistuli jest tak wyjątkowe? Przede wszystkim wysoki poziom edukacji, który opiera się na międzynarodowych standardach i zapewnia kompleksowe przygotowanie do współczesnych wyzwań. Studenci anglistyki mają dostęp do nowoczesnych narzędzi, w tym zaawansowanych laboratoriów językowych, cyfrowych bibliotek i specjalistycznych narzędzi do tłumaczeń. Rozwój osobisty i zdobywanie doświadczenia

W programie studiów na Vistuli w Warszawie dużą wagę przykłada się do rozwoju umiejętności miękkich, takich jak komunikacja międzykulturowa, praca zespołowa, i krytyczne myślenie, które są nieocenione w globalnym środowisku. Dzięki partnerstwom z zagranicznymi uczelniami studenci mają również szansę na udział w międzynarodowych programach wymiany i praktykach, zdobywając cenne doświadczenie i rozumienie globalnych kontekstów.

Studiuj Filologię angielską na Vistuli!

Filologia angielska na Vistuli w Warszawie staje się nie tylko nauką języka, ale kompleksowym przygotowaniem do pracy w międzynarodowym środowisku, otwierając drzwi do bogatego świata możliwości zawodowych i kulturalnych. To inwestycja, która przynosi korzyści na wiele lat po ukończeniu studiów, czyniąc absolwentów gotowymi do sprostania globalnym wyzwaniom.

Oceń Nas

Autor: Beata Borek