Korepetycje angielski Gliwice

Ucz się angielskiego od uznanych korepetytorów z Gliwic

Mamy wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego i cieszymy się zaufaniem wielu zadowolonych uczniów, które z roku na rok chcą pogłębiać swoją wiedzę i lepiej komunikować się. 

Profesjonalne korepetycje z języka angielskiego Gliwice

korepetytor-języka-angielskiego

Lektor Personalny z języka angielskiego

792-874-363

 biuro@lektorpersonalny.pl

44-100 Gliwice

Cześć,

Jestem Patryk, założyciel www.lektorpersonalny.pl. Od 2015 roku moją misją jest pomaganie zwykłym ludziom w nauce konwersacyjnego angielskiego gdziekolwiek i kiedykolwiek chcą.

Wraz z zatrudnionymi nauczycielami oraz korepetytorami, w tym nauczycielami języka angielskiego z Wielkiej Brytanii i rodzimymi użytkownikami języka angielskiego, przez lata doskonaliliśmy metodę LektorPersonalny, aby pomóc Polakom w szybszej nauce języka angielskiego.

Nasze główne zajęcie w Gliwicach to:

  • szkoła podstawowa angielski Gliwice
  • szkoła średnia angielski Gliwice
  • Przygotowanie do matury angielski Gliwice
  • korepetycje angielski Gliwice
  • korepetycje z języka angielskiego Gliwice
  • nauka języka angielskiego dla dorosłych Gliwice
  • nauka języka angielskiego dla biznesmenów Gliwice
  • nauka języka angielskiego dla lekarzy i pielęgniarek Gliwice
  • nauka języka angielskiego dla pracowników budowlanych Gliwice

Dzisiaj chciałbym zaprosić Cię do dołączenia uczniów, studentów, lekarzy, pielęgniarek oraz biznesmenów , którym praktycznie pomogliśmy zrozumieć i pewnie mówić po angielsku, nawet jeśli inne metody nauki zawiodły

korepetytor jezyka angielskiego Gliwice
Korepetycje język angielski Gliwice

Pracujemy nad kursem angielskiego od wielu lat i mamy konkretny cel: pomóc Ci pewnie posługiwać się językiem angielskim na co dzień, od pierwszego dnia , poprzez konwersacje ( także w formie korepetycji ) wyraźnie wymawiane przez osoby anglojęzyczne w Wielkiej Brytanii. 

Każdy może nauczyć się angielskiego, nigdy nie jest za późno. Zbyt wielu Ślązaków z Gliwic rezygnuje z nauki angielskiego, bo powiedziano im, że nie potrafią lub że jest to zbyt trudne. Jesteśmy tutaj, aby ci powiedzieć: „Bzdury!”

Możesz uczyć się angielskiego z nami lub bez nas. Tysiące ludzi robi postępy każdego dnia, ponieważ mają dobre metody i właściwą mentalność.