Korepetycje angielski Gliwice

Ucz się angielskiego od uznanych korepetytorów z Gliwic

Mamy wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego i cieszymy się zaufaniem wielu zadowolonych uczniów, które z roku na rok chcą pogłębiać swoją wiedzę i lepiej komunikować się. 

Profesjonalne korepetycje z języka angielskiego Gliwice

korepetytor-języka-angielskiego

Lektor Personalny z języka angielskiego

792-874-363

 biuro@lektorpersonalny.pl

44-100 Gliwice

Cześć,

Jestem Patryk, założyciel www.lektorpersonalny.pl. Od 2015 roku jestem na misji, by pomagać zwykłym ludziom opanować konwersacyjny angielski, bez względu na to, gdzie się znajdują i kiedy mają wolny czas.

W LektorPersonalny pracujemy ze specjalistami – nauczycielami i korepetytorami języka angielskiego. Wśród naszego zespołu są native speakers, nauczyciele z Wielkiej Brytanii, a także doświadczeni polscy nauczyciele, którzy są biegli w języku angielskim. Wspólnie przez lata doskonaliliśmy naszą unikalną metodę nauczania, aby umożliwić Polakom szybsze i skuteczniejsze opanowanie języka angielskiego.

Nasza oferta na terenie Gliwic obejmuje szeroką gamę usług, dostosowanych do różnych grup wiekowych i zawodowych:

  1. Szkoła podstawowa angielski Gliwice: Pomagamy najmłodszym uczniom w opanowaniu podstaw języka angielskiego, przygotowując ich do dalszej nauki i rozwoju.
  2. Szkoła średnia angielski Gliwice: Dla starszych uczniów oferujemy intensywne lekcje, które pomagają w opanowaniu skomplikowanych aspektów języka angielskiego.
  3. Przygotowanie do matury angielski Gliwice: Pomagamy maturzystom przygotować się do egzaminu maturalnego z języka angielskiego na różnych poziomach zaawansowania.
  4. Korepetycje angielski Gliwice: Indywidualne lekcje dla osób w każdym wieku, dostosowane do ich potrzeb i poziomu zaawansowania.
  5. Nauka języka angielskiego dla dorosłych Gliwice: Dla tych, którzy chcą nauczyć się języka angielskiego lub poprawić swoje umiejętności w tym języku.
  6. Nauka języka angielskiego dla biznesmenów Gliwice: Specjalne lekcje skoncentrowane na angielskim biznesowym i profesjonalnym.
  7. Nauka języka angielskiego dla lekarzy i pielęgniarek Gliwice: Kursy języka angielskiego skoncentrowane na terminologii medycznej i komunikacji z pacjentami.
  8. Nauka języka angielskiego dla pracowników budowlanych Gliwice: Lekcje języka angielskiego skupiające się na terminologii budowlanej i bezpieczeństwie pracy.

Niezależnie od Twojego celu, wieku, czy zawodu, jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci nauczyć się angielskiego. Dołącz do nas i zacznij swoją podróż do biegłości w języku angielskim już dziś!

Dzisiaj chciałbym zaprosić Cię do dołączenia uczniów, studentów, lekarzy, pielęgniarek oraz biznesmenów , którym praktycznie pomogliśmy zrozumieć i pewnie mówić po angielsku, nawet jeśli inne metody nauki zawiodły

korepetytor jezyka angielskiego Gliwice
Korepetycje język angielski Gliwice

Pracujemy nad kursem angielskiego od wielu lat i mamy konkretny cel: pomóc Ci pewnie posługiwać się językiem angielskim na co dzień, od pierwszego dnia , poprzez konwersacje ( także w formie korepetycji ) wyraźnie wymawiane przez osoby anglojęzyczne w Wielkiej Brytanii. 

Każdy może nauczyć się angielskiego, nigdy nie jest za późno. Zbyt wielu Ślązaków z Gliwic rezygnuje z nauki angielskiego, bo powiedziano im, że nie potrafią lub że jest to zbyt trudne. Jesteśmy tutaj, aby ci powiedzieć: „Bzdury!”

Możesz uczyć się angielskiego z nami lub bez nas. Tysiące ludzi robi postępy każdego dnia, ponieważ mają dobre metody i właściwą mentalność.

Oceń Nas