Kiedy podróżujesz do kraju, w którym nie mówisz płynnie językiem, bardzo przydatne będzie urządzenie do tłumaczenia języka. Pomoże Ci to komunikować się z mieszkańcami, pytać o drogę i łatwo zrozumieć przewodniki. Zawsze szukaj tłumacza, który obsługuje komunikację dwustronną. Pomoże Ci to odbyć pełną rozmowę bez czekania na tłumaczenie poszczególnych fraz czy zdań. Jednak urządzenie offline jest przydatne, gdy potrzebujesz wskazówek lub pomocy. Oto lista najlepszych urządzeń językowych do tłumaczenia w 2020 roku!

Najlepszy: tłumacz WT2

Będziesz musiał nosić tłumacza WT2, a nie go trzymać. Przekłada się w czasie rzeczywistym, dzięki czemu możesz go łatwo przekonwertować nawet podczas chodzenia. Ma dwa bezprzewodowe słuchawki, które Ty i osoba, z którą rozmawiasz, musicie nosić. Ułatwia to rozmowę podczas zajęć i bez konieczności stawania twarzą w twarz. A co najważniejsze, nie musisz być podłączony do Internetu, aby z niego korzystać, ponieważ obsługuje tłumaczenie offline.

WT2 rozpoznaje 40 różnych języków, w tym arabski, grecki i kantoński. Rozumie 93 różne akcenty i ma dokładność tłumaczenia na poziomie 95 procent. To urządzenie ma opcję trybu dotykowego i rozmowy. To pozwoli ci mówić, a tłumacz powtórzy na głos przetłumaczoną wersję, aby więcej osób mogło usłyszeć. Kolejną świetną funkcją jest to, że wyśle ​​również transkrypcję tłumaczenia do smartfona.

Aby ten tłumacz języka działał, musisz podłączyć go do telefonu komórkowego przez Bluetooth. Ale nie musisz trzymać telefonu, aby WT2 działał. To urządzenie jest drogie. Ale wygoda komunikacji bez użycia rąk jest warta inwestycji.

 • 40 JĘZYKÓW + 93 NAJWAŻNIEJSZE : Możesz mieć symultaniczne dwukierunkowe tłumaczenie w prawie 2% języków świata. Należą do nich chiński, angielski, francuski, niemiecki, hindi, włoski, japoński, portugalski, rosyjski, hiszpański, szwedzki, telugu, tajski i inne.
 • Inteligentna aplikacja : Urządzenie ma różne tryby Tryb Simul : Komunikacja bez użycia rąk: jedna osoba może stale rozmawiać w cichym otoczeniu, a druga osoba może stale słyszeć tłumaczenie. Tryb dotykowy : Ten tryb jest skuteczny w hałaśliwym otoczeniu. Po prostu dotknij słuchawek, aby mówić, i dotknij ponownie, aby tłumaczyć. Tryb głośnika : W tym trybie tylko jedna osoba powinna nosić słuchawki. Te trzy tryby są odpowiednie dla różnych scenariuszy, w tym podróży, nauki języków, komunikacji biznesowej i innych.
 • DOKŁADNOŚĆ DO 95% I TŁUMACZENIE ONLINE 1-3 SEKUND : Słuchawki mogą osiągnąć do 95% bardzo wysoką dokładność tłumaczenia do codziennego użytku w różnych językach. Najlepiej sprawdza się w dobrych obszarach sieciowych i idealnym środowisku do rozmów. Otrzymuje potężne zewnętrzne wsparcie techniczne od Google, Microsoft, iFlytek. Rozpoznawanie i tłumaczenie głosu trwa 1-3 sekundy, co poprawia efektywność nauki języka.
 • WSPARCIE BEZPRZEWODOWYCH POŁĄCZEŃ BLUETOOTH IOS I ANDROID : Działa na iOS11 i nowszych, Android 7 i nowszych, Bluetooth 4.2 i nowszych. Słuchawki są kompatybilne z telefonami komórkowymi większości głównych marek. Możesz łatwo połączyć się z iOS i Androidem w kilka sekund, włączając Bluetooth w aplikacji. Ponadto Wi-Fi nie jest wymagane. Technologia bezprzewodowa Bluetooth umożliwia szybką i stabilną transmisję dźwięku do wysokości 20 stóp.
 • TŁUMACZENIE OFFLINE I UWAGA NA JAKOŚĆ : Będziesz musiał pobrać pakiet głosowy w trybie offline. Słuchawki WT2 Translator obsługują tłumaczenie offline z chińskiego na pięć innych języków, w tym angielski, japoński, francuski, hiszpański i rosyjski w trybie offline. Ten tłumacz zorientowany na tłumaczenie nie obsługuje słuchania muzyki ani wykonywania połączeń telefonicznych.

zawodowiec

 • Tłumaczenie w czasie rzeczywistym
 • Bezpłatna komunikacja
 • Rozpoznaje 40 języków i 93 akcenty
 • Tłumaczenie offline

Pocket Translator: Tłumacz języka Pocketalk

Pocketalk to dwukierunkowy tłumacz języka. Rozumie 74 języki ze 133 różnych krajów, w tym kilka dialektów hiszpańskiego, chińskiego i angielskiego. Rozumie również żargon, slang i nieprzyzwoite słowa, co czyni Pocketalka bardzo dokładnym. Możesz także zdecydować, czy chcesz, aby urządzenie mówiło, czy wysyłało przetłumaczony tekst bezpośrednio do Ciebie lub osoby, z którą rozmawiasz. Ale będziesz potrzebować planu danych, aby Pocketalk działał. Kupując go otrzymasz dwuletnią subskrypcję.

To urządzenie jest kompaktowe i można je z łatwością nosić w kieszeni. Wykorzystuje akumulator litowo-jonowy, który jest dołączony do translatora. Jedynym problemem z tym urządzeniem jest to, że ładowanie nie trwa bardzo długo. Ale przekłada się to szybko, bez długiej przerwy lub czekania pomiędzy.

 • Wielojęzyczny dwukierunkowy tłumacz głosowy : Podczas podróży za granicę trudno jest porozumieć się z kimś, kto mówi w innym języku. Możesz to łatwo zrobić za pomocą urządzenia Pocketalk Translator. Ponadto tłumacz głosowy może z łatwością przetłumaczyć do 74 języków. W ten sposób możesz nawiązać głębsze połączenie i całkowicie zanurzyć się w każdej sytuacji.
 • Wbudowany dwuletni plan transmisji danych : podróżuj i komunikuj się pewnie w 133 krajach — wbudowany plan transmisji danych w Pocketalk przekłada połączenia wszędzie tam, gdzie dostępny jest sygnał internetowy.
 • Dokładność tłumaczenia : polubienia, slang i slang często zawierają cechy kulturowe i nie zawsze mają równoważne tłumaczenie na język docelowy.
 • Niezawodny tłumacz w czasie rzeczywistym : nasze urządzenie do tłumaczenia uzyskuje dostęp do mechanizmów tłumaczeniowych, gdy mówisz, aby natychmiast i dokładnie przełamać bariery językowe.

Urządzenie do tłumaczenia offline: lub Natychmiastowy tłumacz offline

Natychmiastowy tłumacz offline ili to dobre urządzenie, jeśli potrzebujesz tłumaczenia offline. Jest zaprogramowany na najpopularniejsze zwroty i słowa dotyczące podróży. I szybko tłumaczy je na jeden z trzech języków – hiszpański, japoński i chiński. Problem polega jednak na tym, że żaden z tych języków nie przetłumaczy się z powrotem na angielski.

Nie można również regulować głośności tego urządzenia. Tak więc, jeśli jesteś w cichej okolicy, będziesz mógł wyraźnie usłyszeć tłumaczenie. Nie jest jednak na tyle głośny, aby można go było usłyszeć w zatłoczonych i hałaśliwych miejscach. Ponadto urządzenie jest kompaktowe, dzięki czemu bez problemu można je nosić w kieszeni lub w torebce czy plecaku.

 • Wi-Fi nie jest wymagane — gdy jesteś w obcym miejscu, znalezienie Wi-Fi może być trudne. Ale najlepsze – tłumacz lub nie wymaga Wi-Fi. Możesz go używać zawsze i wszędzie.
 • Tłumacz jednokierunkowy – lub tłumacz jest zoptymalizowany do tłumaczenia jednokierunkowego. Pozwala więc na szybką komunikację i pomaga zjeść lunch, nawigować i robić zakupy.
 • Obsługa 3 języków – ili może tłumaczyć z angielskiego na hiszpański, chiński i japoński. Ale NIE tłumaczy z hiszpańskiego, chińskiego i japońskiego na angielski.
 • Zoptymalizowany pod kątem podróży – Koncentruje się na konkretnych frazach do podróży. Zawiera najczęściej używane zdania dodane specjalnie dla podróżnych takich jak Ty.

Najlepszy uniwersalny tłumacz: urządzenie do tłumaczenia języka Lincom

Urządzenie tłumaczące Lincom działa również jako hotspot na wypadek, gdyby potrzebne było połączenie z Internetem. Jest również jednym z najbardziej wszechstronnych tłumaczy. Rozpoznaje 138 języków i je tłumaczy. Ponadto jest to tłumaczenie dwukierunkowe, dzięki czemu możesz w pełni prowadzić płynną rozmowę. Jeśli jesteś w obcym miejscu i nie możesz odczytać znaku lub tekstu w innym języku, Lincom Ci pomoże. Może również tłumaczyć zdjęcia zrobione aparatem. Nawet jeśli nie masz internetu, może przetłumaczyć 14 języków offline.

Ten tłumacz ma ekran, więc wyświetla i mówi przetłumaczone wersje. To wygodne urządzenie, które przesyła tłumaczenia tekstów na telefon komórkowy. A co najważniejsze, do działania nie jest potrzebna karta SIM ani aplikacja mobilna. Chociaż zaktualizuje się automatycznie po połączeniu z Wi-Fi. Ale jedyną prawdziwą wadą jest to, że to urządzenie do tłumaczenia języka nie jest bezpłatne.

 • PRECYZYJNY TRANSLATOR JĘZYKA – integruje wiodący na świecie mechanizm tłumaczenia sztucznej inteligencji Google, Microsoft i obsługuje dwukierunkowe inteligentne tłumaczenie głosu. To urządzenie obsługuje 138 języków i je tłumaczy. Ponadto 14 tłumaczeń offline w czasie rzeczywistym, ponad 43 języki tłumaczenia zdjęć online. A to jest niezwykle wysoka dokładność tłumaczenia złożonych zdań, poziom dokładności tłumaczenia może osiągnąć 99%.
 • TRANSFERRED INSTANT VOICE TRANSLATOR (<0,5S) – Ten natychmiastowy tłumacz głosowy ma najszybszy czas odpowiedzi, tj. mniej niż 0,5 sekundy (szybciej niż ludzki tłumacz). Szybkość przetwarzania zapewnia czterordzeniowy procesor MT6580. Przenośny tłumacz głosu jest otoczony kratką stereo z inteligentną redukcją szumów, która zapewnia wysoką dokładność rozpoznawania głosu na odległość w hałaśliwych warunkach.
 • HI-RES 3.0-CALOWY EKRAN DOTYKOWY IPS I PODWÓJNE GŁOŚNIKI – Posiada 3,0-calowy translator ekranu dotykowego IPS o wysokiej rozdzielczości 800 × 480. Również z dwoma wysokiej jakości głośnikami głosowymi. Ponadto tłumacz języka został zaprojektowany w postaci kieszonkowego rozmiaru i przenośnego, cienkiego, lekkiego i wytrzymałego korpusu premium.
 • WIFI / HOTSPOT / OFFLINE / BLUETOOTH 4-WAY VOICE TRANSLATOR – To urządzenie do tłumaczenia języka obsługuje różne sposoby łączenia się z Internetem i globalnym Wi-Fi, punktami dostępowymi lub Bluetooth. Ponadto nie musisz mieć karty SIM oraz rozumieć i pobierać aplikacji. Możesz natychmiast rozpocząć tłumaczenie języka w czasie rzeczywistym. Funkcja tłumaczenia głosowego offline obsługuje języki takie jak angielski, chiński, japoński, koreański itp. w przypadku tłumaczenia dwukierunkowego (szczególnie w sytuacjach awaryjnych).
 • SZEROKIE WYKORZYSTANIE TŁUMACZEŃ -Ten tłumacz ma wsparcie gotowości baterii o dużej pojemności przez 3 dni, jest szeroko stosowany w podróżach, spotkaniach biznesowych, nauce języków obcych i scenach dla obcych znaków / znaków drogowych, menu restauracji i nie tylko.

Wniosek

Na zakończenie dyskusji możemy stwierdzić, że zakup urządzenia do tłumaczenia językowego to kosztowna inwestycja. Musisz więc mieć pewność, że sam to dostajesz. Musisz zrozumieć, czy chcesz szybko, dokładnie, łatwo i łatwo używać w każdej sytuacji, zwłaszcza w rozmowach dwustronnych. Najlepszym wyborem do tego jest tłumacz WT2, ponieważ nie musisz niczego trzymać w dłoni, aby rozmawiać. W zestawie dwie słuchawki bezprzewodowe. Dzięki temu osoba, z którą rozmawiasz, może usłyszeć ich tłumaczenie w tym samym czasie, co Twoje.

Ten tłumacz rozpoznaje 40 różnych języków i 93 akcenty z 95% dokładnością. Kolejną zaletą tłumacza WT2 jest to, że ma tryb nauki, który pomoże ci trochę lepiej nauczyć się języka. Musisz jednak podłączyć tego tłumacza do smartfona z zainstalowaną wymaganą aplikacją. Ale co najważniejsze, nie musisz trzymać telefonu, aby tłumacz mógł pracować, i będzie działał nadal, jeśli odejdziesz na odległość 20 stóp od telefonu.

Oceń Nas

Autor: Beata Borek