W dzisiejszym świecie wystarczy umieć porozumiewać się w różnych językach, tłumaczyć dokumenty czy teksty literackie. Również dla tych, którzy uczą się języka, wystarczy słownik. Ale korzystanie z niego zajmuje dużo czasu, więc każdy korzysta z tłumaczy, ale nie wyrzucaj słownika, ponieważ może on pomóc w nauce języka. Tak więc teraz jest wielu tłumaczy i ten lub inny program / strona internetowa jest wygodniejsza dla każdego, ale zdecydowaliśmy się wybrać 5 najlepszych, wysokiej jakości i szybkich tłumaczy z języka angielskiego.

  • 1. Pierwszy i chyba najpopularniejszy na świecie – Tłumacz Google. W nim możesz tłumaczyć z 51 języków. Ponadto masz możliwość wysłuchania poprawnej wymowy, zrobienia zdjęcia tekstu (aby nie tracić czasu na wpisywanie tekstu), a także funkcja „Dialog”, dzięki której możesz bez problemu komunikować się z obcokrajowcami.
  • 2. Drugą aplikacją do tłumaczenia jest iTranslate. Jest dostępny w 101 językach. Ale jego zaletą jest to, że od razu udostępnia wszystkie ważne frazy na różne okazje. Aby jednak zacząć z niej korzystać, trzeba ją pobrać na smartfon, tablet lub laptop (aplikacja ta jest dostępna zarówno dla użytkowników iOS, jak i Android).
  • 3. BabelRyba . Tutaj możesz dokonać dokładnego i szybkiego tłumaczenia, ale wadą tego tłumacza jest to, że udostępnia bardzo niewiele języków, ale dla każdego, kto uczy się angielskiego, ten tłumacz będzie świetnym pomocnikiem.
  • 4. Tłumaczenie na portalu iua. Na tej stronie przelewy można wykonywać tylko w języku angielskim, francuskim, niemieckim, łotewskim, polskim, ukraińskim i rosyjskim.
  • 5. M-tłumacz . Na tej stronie możesz tłumaczyć ze 104 języków. Ale zaletą tego tłumacza jest to, że podczas tłumaczenia z angielskiego możesz również zobaczyć synonimy, przykłady i czasowniki (jeśli istnieją) z tego słowa (wystarczy kliknąć „Pokaż więcej informacji”).

Na koniec chciałbym powiedzieć, że korzystając z tych wszystkich tłumaczy, na pewno znajdziesz swojego ulubieńca. Dlatego ucz się angielskiego, tłumacz słowa i zapamiętuj je, a chętnie Ci w tym pomożemy.

Oceń Nas

Autor: Beata Borek